وانت کاپرا دو کابین

کاپرا دو کابین یک پیکاپ وانت تمام عیار می باشد که در خود راحتی و زیبایی یک ماشین سدان و در جاداری و انعطاف پذیری یک خودرو وانت را در خود جای داده است.

مختصری از وانت کاپرا دو کابین

وانت کاپرا دو کابین همان خودروهای شاسی بلند دو دیفرانسیل محصول موفق گروه بهمن می باشد که با ظاهر جذاب خود توانسته نظر علاقه مندان بسیاری را به این خودروی قدرتمند جلب کرده است. وانت پیکاپ دو کابین به دلیل قدرت موتور بالا و مجموعه ای از امکانات توانسته رتبه اول را در رده بندی خودروهای گروه وانت در ایران کسب کند.

وانت کاپرا دو کابین مجهز به موتور 2.4 لیتری میتسوبیشی / 4G69 S4N می باشد که قادر است قدرت 127 اسب بخار را تولید کند. گیربکس کاپرا 5 سرعته دستی است و در هر 100کیلومتر 10.5 لیتر بنزین مصرف می کند. کاپرا دو کابین در ایران توسط گروه بهمن مونتاژ و روانه بازار فروش خودرو کشور می شود.

این خودرو در دو نسخه وانت کاپرا تک کابین و کاپرا دو کابین تولید می شود. نسخه ی دو کابین وانت کاپرا به صورت تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل عرضه می شود. کاپرا دو کابین تک دیفرانسیل توانایی 480 کیلو گرم و کاپرا دو کابین دو دیفرانسیلی 300 کیلوگرم حمل بار را دارا می باشد.کاپرا دو دیفرانسیلی مجهز به کنترل الکترونیک هوشمند محورها می باشد که به سه حالت 4H – 2H و 4L قابل تنظیم است.

 

برای اطلاع از قیمت وانت کاپرا روی لینک  کلیک کیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *