اجاره خودرو رنو داستر

اجاره خودرو رنو داستر

خودرو رنو داستر را میتوان به عنوان یک خودروی شاسی بلند ارزان در بین تمامی خودرو های شاسی بلند عرضه شه توسط اجاره خودرو تهیه کرد.

این خودرو که همان خودرو داچیا داستر می باشد ، در سال 2012 معرفی شده و به عنوان یکی از خوش شانس ترین های شاسی بلند ها معرفی شد و دلیل این امر قیمت بسیار مناسب آن بود ، این خودرو را در برخی کشورها نیسان نیز می شناختند زیرا طراحی آن تا حد زیادی از بدنه گرفته تا موتور ، شبیه به نیسان جوک و رنو ساندرو می باشد که هر دو از محبوبیت زیادی برخوردار بودند.

رنو داستر که در ایران دنده اتوماتیک آن اراده می شود را می توان یکی از بهترین انتخاب های برای سفر های بین شهری و جا به جا کردن توریست ها و جهانگردان دانست زیرا این خودرو های اجاره ای از بهترین قیمت و بیشترین راحتی نسبت به سایر انواع برخوردارند.

اجاره اتومبیل را می توانید در انواع مختلف با توجه به بودجه و سلیقه شما از سایت و شرکت بزرگ اجاره ماشین به صورت با و بدون راننده تهیه کرد.

همچنین اجاره خودرو رنو داستر برای مجالس و تشریفات نیز استفاده های فراوانی دارد.

حال به یکسری از مشخصات فنی این خودروی شاسی بلند می پردازیم.

موتور این خودرو با 4 سیلندر 16 سوپاپه با حجم 1988 سی سی یک موتور بسیار خوب و مناسب برای گذر از جاده ها می باشد ، حداکثر گشتاور این خودرو رنو داستر ، 195 نیوتن و حداکثر قدرت آن 135 اسب بخار تخمین زده شده است.

این اتومبیل به سرعت 0 تا 100 در 10.7 ثانیه رسیده و حداکثر سرعت آن نیز 170 کیلومتر بر ساعت می باشد که رقم بدی برای ماشین های سواری در داخل ایران نیست زیرا نهایت سرعت در جاده 120 می باشد.

با اتومبیل کرایه ای رنو داستر به تجربه ای فوق العاده در طبیعت گردی ها و مسافرت های بین شهری خواهید رسید، این خودرو با مصرف سوخت ترکیبی 7.5 لیتر در هر 100 کیلومتر و مصرف سوخت در شهر به میزان 9.7 لیتر در 100 کیلومتر و خارج از شهر نیز 6.4 لیتر در هر 100 کیلومتر ، یک انتخاب مناسب حتی از نظر مصرف سوخت در بین سایر شاسی بلندها می باشد.

ترمز  این خودرو به صورت جلو دیسکی پره ای خنک شونده و یک ترمز عقب کاسه ای ABS در نظر گرفته شده است ، سیستم صوتی تجهیز شده با USB بلوتوث و قابلیت پخش MP3 که این سیستم صوتی توسط کنترلی که بر روی فرمان قرار گرفته است قابل کنترل می باشد.

چراغ مه شکن قوی این خودرو به شما کمک می کمند تا در راه های صعب العبور وارد شده و از طبیعت دست نخورده آن مناطق استفاده کنید.

برای اجاره این ماشین شاسی بلند و یا اطلاع از قیمت اجاره خودرو  می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *