اجازه خودرو مزدا 323

اجازه خودرو مزدا 323

این خودرو وقتی وارد بازار خودروی ایرانی شد این بازار بسیار محدود تر از امروز بوده و با وجود تمامی ایرادات و کم کاری ها در این خودرو مانند موتور متوسط و آپشن های کم آن توانست به فروش قابل توجهی دست پیدا کند و این فروش به دلیل ظاهر دوست داشتنی و سواری راخت آن بود.

خودرو مزدا 323FL خودرویی با استهلاک پایین و کیفیت بالا بود که به همین دلیل در بدو ورودش به بازار ایرانی با توجه به استهلاک و کیفیت خوبش ، جای پای خود را در بازار ایرانی محکم کرد و در بین مردم به محبوبیت زیادی رسید و این دلیل موجهی شد برای جا دادن مدل های بعدیه این برند در بازار ایران.

از نظر ظاهری در مورد این خودروی برند مزدا می توان گفت که این خودرو در مقایسه با سایر خودرو بسیار شکیل و ریبا بوده و هست به جز سایز چرخ ها که ابوهت مزدا را زیر سوال برده و ارتفاع کم سپر عقبی که جالب نمی باشد.

اجاره خودرو مزدا 323 یکی از به صرفه ترین کارها برای استفاده به عنوان خودرویی در سفرهای بین شهری می باشد، این خودروی تولید انبود هر چند بسیار جذاب و زیبا به نظر می رسد ولی همان طور که از اسم آن معلوم است ، می توان آن را پس از مدتی خسته کننده دید و به همین دلیل اسپرت کردن این خودرو پیشنهاد می شود.

شما می توانید برای اجاره خودرو ارزان با سایت رنت ایران تماس بگیرید و در صورت مناسب بودن شرایط اجاره خودرو ، قیمت اجاره خودرو و … مزدا 323 را سفارش داده و در کسری از زمان آن را دریافت نمایید.

خودروی 323 ای که شرکت بهمن با همکاری رنو تولید می کند  با موتور 1.6 لیتری  و 16 سوپاپه عرضه می شود که این ماشین 106 اسب بخار قدرت داشته و 145 نیوتن متر نیز گشتاور آن می باشد.

صندلی های این خودرو راحتی قابل قبولی دارند که این خودرو را برای سفرهای بین شهری خودرویی مناسب کرده و می توان از این رو خودرو اجاره ای مزدا 323 را تهیه کرد.

این خودرو ظاهر داخلی خیلی زیبایی ندارد اما به نسبت سایر رقبای خود رد سال های گذشته ظاهر آن مناسب و قابل توجه به شمار می رقت.

در مجموع خودروی مزدا 323 را می توانید به عنوان خودرو کرایه ای ارزان قیمت تهیه کرده و از شرایط اجاره خودرو ساده آن نیز استفاده نمود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اجاره خودرو 323 مزدا می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *