اجاره خودرو مزدا3

اجاره خودرو مزدا3

اجاره خودرو یکی از بیشترین در خواست های این روزها در بین خدمات خودرو در ایران می باشد که می توان آن را یکی از پر رونق ترین های ایران دانست.

اجاره خودرو ارزان در انواع و با شرایط مختلف در سایت اجاره خودرو با بهترین شرایط اجاره ماشین وجود دارد، همچنین شما می توانید تمامی انواع خودرو مودر نظر خود را در صورت وجود نداشتن در سایت از طریق تماس با ما سفارش داده و طی مدت کمی آن ها را دریافت نمایید.

خودروی مورد نظر سایت اجاره اتومبیل برای شرح در این پست ، خودرو مزدا 3 می باشد که می توان آن را یکی از خودرو های محبوب سال 2011 دانست ، این خودروی ژاپنی که در سال 2010 تولید شده است، به محض عرضه در مدت زمان کمی به بهترین فروش رسید.

مزدا 3 با موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه خود توان تولید 145 اسب بخار قدرت و 187 نیوتن متر گشتاور را دارد .جعبه دنده این خودرو به صورت 5 دنده اتوماتیک در نظر گرفته شده است که از تیپ ترونیک در آن استفاده می شود.

حداکثر سرعت این خودرو 310 کیلومتر بر ساعت و رسیدن به شتاب 0 تا 100 در این خودرو در 9.2 ثانیه انجام میگیرد. وزنی که برای این اتومبیل لوکس در نظر گرفته شده است 1340 کیلوگرم می باشد که این وزن باعث ایستایی این خودرو در سرعت بالا می شود.

مصرف سوخت در این خودرو در صورت گشت در داخل شهر 8.4 لیتر و خارج از شهر 6.4 لیتر می باشد. این خودرو مصرف سوخت ترکیبی 7.6 لیتر در هر 100 کیلومتر را دارا می باشد.

قیمت اجاره مزدا 3 در بازار به صورت صفر از 124 میلیون شروع میشود،این خودرو دارای سیستم کنترل موسیقی بر روی فرمان ، 6 عدد کیسه هوا ، بر ای سرنشینان جلو به صورت جلویی ، جانبی  و پرده ای می باشد.

گیربکس 5 سرعته با کنترل الکترونیکی و قابلیت تعویض دنده به صورت دستان با فرمان هیدرولیکی که در 4 جهت می توان آن را تنظیم کرد این خودرو را یکی از بهترین خودرو ها در رده قیمتی خود کرده است که می توان به وسیله آن از سفر های طولانی نیز لذت برد.

خودرو انژکتوری فوق با امکانات بسیار متنوع آن و با صفحات و دکمه های کنترل متعدد یکی از دسته خودرو های لوکس می باشد که به صورت اجاره خودرو لوکس قابل تهیه می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خودرو اجاره ای مورد نظر خود می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *