اجاره خودرو مزدا MX-5

اجاره خودرو مزدا MX-5

خودرو مزدا MX-5 یکی از خودرو های اجاره ای رزرو شده در صف انتظار لیست اجاره خودرو رنت ایران می باشد.

این خودرو که مزدا مدتی است آن را معرفی کرده است و خودرویی اسپرت و تحولی چشم گیر در صنعت خودرو سازی مزداست هنوز وارد بازار ایران نشده ،  خیل عظیمی از طرفداران را به خود اختصاص داده است.

این خودرو مزدا MX-5  با اینکه هنوز وارد ایران نشده است ولی با توجه به مشخصات فنی آن می توان حدس زد که خودرویی با سواری بی نظیر است ، نه تنها امکانات رفاهی و فنی این خودرو بسار عالی می باشد، بلکه این خودرو از نظر ظاهری دارای ، ظاهری بسیار زیبا ، شکیل و اسپرت می باشد ، این خودرو لوکس / خودرو اسپرت شما را با تجربه ای سراسر هیجان همراه خواهد کرد و سایت رنت ایران مفتخر است که این خودرو را به محض ورود به بابزار ایرانی به عنوان یکی از خودرو اجاره ای لوکس خود معرفی و پیشنهاد دهد.

این خودرو رقیب سرسخت مدلGT86  تویوتا  می باشد که این خودرو نیز یکی از ماشین های اجاره ای در سایت ما می باشد ، می توانید هر دو را از شرکت ما تهیه کرده و با هم مقایسه نمایید.

حال به شرح مختصری از خودرو MX-5 مزدا می پردازیم، این خودروی اسپرت به صورت کوپه عرضه شده است و دو نفره می باشد ، نفر سوم ؟ نه متاسفانه یا خوشبختانه نفر سومی وجود نخواهد داشت ، در شمن بهتر است کوله پشتی ای نیز همراه نداشته باشید چون این خودروی اسپرت اصلا برای مسافرت مناسب نمی باشد.

پیشنهاد اجاره اتومبیل به شما این است که این خودرو را برای دور دور های شهری و بین شهری کوتاه مدت و تجربه سرعت و قدرت در کنار هم تهیه فرمایید ، البته برخی از متقاضیان این خودرو را به عنوان ماشین عروس اجاره ای نیز در نظر داشته اند.

شما می توانید رسیدن سرعت 0 تا 96 کیلومتر را طی مدت 5.8 ثانیه مشاهده نمایید. سقف این خودرو به صورت میاتا و جمع شونده می باشد که نسبت به مدل های قبلی چشم گیر است.

اما ایراد میاتا این است که به محض جمع شدن باعث می شود تا تعادل خودرو کمی بهم بریزد که این مساله از زیبایی و جذابیت این خودرو کم نخواهد کرد.

خودرو MX-5 از موتور 4 سیلندره 2 لیتری که 155 اسب بخار را تولید می کند بهره می برد.

برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو این خودرو با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *