اجاره خودرو فاو بسترن

اجاره خودرو فاو بسترن

شرکت اجاره خودرو تهران رنت با کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.شرکت اجاره خودرو تهران رنت قصد دارد یکی از بهترین و لوکس ترین خودرو های خود را در اختیار شما متقاضیان محترم که قصد اجاره خودرو را دارید قرار دهد.
پیش از صحبت در مورد اجاره خودرو فاو بسترن و شرایط اجاره خودرو به ارائه مشخصات فنی آن می پردازیم:
بسترن B50 جدید را نباید یک فیس لیفت بدانیم بلکه این خودرو نسل جدید از بسترن محسوب می گردد که تغییرات عمده ای را تجربه کرده است.چراغهای جلو خودرو دارای یک قاب با زاویه های تند و تیز که چهره هجومی به این خودروی چینی داده است .در بین دو چراغ جلو یک جلو پنجره کرکره ای وجود دارد که در لبه هر کرکره یک نوار نازک کرمی رنگ نصب شده و در وسط این جلو پنجره لوگوی بزرگ بسترن به چشم می خورد. از نکات جالب توجه در نمای جلوی خودرو نوار کرمی است که از چراغ یک سمت شروع و پس از عبور از زیر جلو پنجره در گوشه چراغ جلوی دیگر ختم می شود که باعث یکپارچه شدن قسمتهای فوق شده است.
ظاهر خودرو در مدل RS دارای تفاوت هایی با مدل پایه بوده تا بتواند نمایی اسپرت را در ذهن بیننده القا کند.از جمله این تفاوت ها می توان به جلو پنجره مشبک مشکی رنگ بجای جلو پنجره ای کرکره ای مدل پایه ،چراغهای دودی در جلو و عقب خودرو،باله عقب نصب شده روی صندوق عقب ، سقف سیاه رنگ خودرو و نوار قرمز رنگ بالای جلو پنجره اشاره کرد.
وقتی داخل کابین بسترن بی 50 مدل 2017 می شویم  ، به کل مشخصات کابین های قبلی خودروهای چینی را فراموش خواهید کرد و به عبارت دیگر تفاوتی بین این محصول و محصولات کره ای و ژاپنی نخواهید یافت.جلو داشبورد زیبا و دو رنگ خودرو که ادوات فیزیکی بصورت ماهرانه در آن جانمایی شده، اولین موردی است که باعث حیرت شما می شود.نوار نقراه ای رنگی که در داشبورد و درهای کار شده است زیبایی دو چندانی به کابین خودرو داده است. بسترن سعی کرده قسمت صفحه نمایش لمسی و صفحه کلیومتر شمار را همانند بی ام و سری هفت توسط دو منحنی ،متصل به یکدیگر نمایش دهد.از نکات بارز دیگر کابین بسترن B50  جدید می توان به طراحی زیبای اهرم دنده و فرمان اشاره کرد.

همانطور که در نمای ظاهری مدل RS تفاوت هایی با مدل پایه وجود داشت در داخل خودرو هم تغییراتی به چشم می خورد. نوار نقره ای رنگ در مدل بسترن B50 RS جای خودرو را به نوار طرح چوب داده است. همچنین دوخت صندلیهای چرمی به رنگ قرمز مشخص شده است.از دیگر موارد،  تغییر پدال های گاز و ترمز است که  بصورت اسپرت و فلزی می باشد.

شرکت اجاره خودرو تهران رنت ، این امکان را به شما هموطنان عزیز می دهد که با اجاره خودرو فاو بسترن ، با قیمت مناسب تجربه استفاده از این خودرو لوکس را کسب کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *